Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zwrot podatku wielka brytania 

Prowadząc własną firmę lub dopiero zastanawiając się nad rozpoczęciem działalności gospodarczej należy zdać sobie sprawę, iż załatwienie wielu formalności wymaga doświadczenia i przede wszystkim wiedzy specjalistycznej. Skorzystanie z pomocy fachowców pomoże Ci uniknąć popełnienia „kosztownych” błędów, jak również rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości w danym zakresie. Najczęściej zadawane pytania dotyczą takich segmentów jak: księgowość, kadry   i płace, rejestracja spółki ltd czy zwrot podatku wielka brytania. Eksperci z naszego biura rachunkowego udzielą Ci porad i wskazówek od A do Z. Zespół naszych księgowych, legitymujących się Certyfikatami Ministra Finansów, oraz wielojęzyczny team zadbają o najwyższą jakość obsługi każdego Klienta.

Oto lista usług, świadczonych przez nasze biuro rachunkowe: kompleksowe usługi konsultingowe w zakresie ustawodawstwa podatkowego (m.in. zapytaj o zwrot podatku wielka brytania), umawianie spotkań o National Insurance Number, rejestracja firm w UK do VAT, przygotowywanie raportów rocznych, prowadzenie księgowości i spraw administracyjnych spółki ltd, pełna obsługa kadrowo-płacowa, rozliczenia podatkowe, tłumaczenia dokumentów, nadsyłanych przez Klientów. Poza tym, zajmujemy się przygotowaniem rocznych rozliczeń dyrektorów i ich spółek ltd. Nasz Dział Obsługi Klienta pozostaje w stałym kontakcie z urzędami w Wielkiej Brytanii – odbierając telefony i korespondencję w imieniu Klientów.

Kilka słów o tym, jak wygląda firma w Anglii od strony praktycznej. Możliwości są dwie: rejestracja od podstaw bądź nabycie gotowej spółki ltd, która może działać już po upływie doby. Adres siedziby – to element podstawowy i niezbędny każdej rejestracji. Możesz zapomnieć o długich i żmudnych poszukiwaniach, gdyż nasze biuro rachunkowe udostępnia Ci swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, dodając usługę odbioru Twojej korespondencji, którą następnie otrzymasz drogą mailową w formie skanów.

Już dziś zapytaj o aktualne promocje oraz szczegóły współpracy z naszym biurem rachunkowym!