Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rozliczenie podatkowe w Anglii 

Zamierzasz stanąć „na swoim” i planujesz założyć własną firmę w Wielkiej Brytanii? A może prowadzisz już działalność gospodarczą i zmagasz się z takimi kwestiami jak: rozliczenie podatkowe w Anglii czy prowadzenie pełnej księgowości? Zespół obsługi klienta naszego biura rachunkowego udzieli Ci pomocy od A do Z! Księgowi, legitymujący się Certyfikatami Ministra Finansów z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, oraz wielojęzyczny team – to gwarancja świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Oferujemy profesjonalną pomoc w następującym zakresie: kompleksowy konsulting podatkowy i biznesowy (poznaj szczegóły takich zagadnień jak: rozliczenie podatkowe w Anglii czy zwrot podatku z UK), prowadzenie pełnej księgowości, zapewnienie obsługi administracyjnej firmy w Wielkiej Brytanii, kadry i płace spółki ltd, umówienie na spotkanie w sprawie numeru NIN, tłumaczenia dokumentów, rejestracja spółek w Anglii do VAT, sporządzanie raportów rocznych. W naszym biurze rachunkowym zajmujemy się również przygotowaniem rozliczeń rocznych firm w Wielkiej Brytanii i ich dyrektorów. Dane rozliczenia są następnie wysyłane do takich organów w UK jak: HM Revenue&Customs i Companies House. Ponadto, w imieniu naszych Klientów utrzymujemy stały kontakt z urzędami brytyjskimi, odbierając telefony oraz prowadząc z nimi stałą korespondencję.

Jednym z głównych kierunków działalności naszego biura rachunkowego jest pomoc przy zakładaniu spółki ltd w UK – to Ty decydujesz czy będzie to rejestracja od podstaw, czy też już gotowa firma w Anglii. Naszą pomoc „poszerzamy” również o udostępnienie adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii, odciążając Cię tym samym z czasochłonnych poszukiwań oraz zapewniając odbiór korespondencji i wysyłanie jej skanów drogą mailową.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami oraz wysyłania zapytań do naszego Działu Klienta! Nasi eksperci przygotują ofertę dopasowaną do Twojej konkretnej sytuacji.