Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Założenie firmy w wielkiej Brytanii 

Coraz więcej naszych Rodaków mieszkających na Wyspach rozważa rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Interesuje Cię założenie firmy w wielkiej Brytanii, lecz nie wiesz jakich formalności należy dopełnić? Na Twoje pytania odpowie nasze licencjonowane biuro rachunkowe, specjalizujące się w danej branży już od dekady, obsługujące klientów w kilku językach!

Rejestracja spółki w Anglii przebiega następująco: może być ona założona od podstaw lub może to być gotowa, nabyta firma w Anglii, która działa już w 24 godziny! Poza tym, korzystając z naszej pomocy przy zakładaniu spółki ltd, udostępniamy Ci nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu oszczędzasz sporo czasu i możesz załatwić pozostałe formalności związane z nowo założoną firmą. Naszym obowiązkiem będzie otrzymanie Twojej korespondencji i przekazanie jej w formie skanów via mail.

Założenie firmy w wielkiej Brytanii nie jest jedynym kierunkiem naszej specjalizacji. Co ponadto oferujemy? Szereg usług, które znacznie usprawnią prowadzenie firmy w Anglii: umawiamy na spotkania o przyznanie numeru NIN [National Insurance Number], pomagamy przy tłumaczeniach dokumentów, rejestrujemy spółki ltd do VAT, przygotowujemy raporty roczne, prowadzimy kadry, zapewniamy pełną obsługę księgową i administracyjną firmy w Wielkiej Brytanii, sporządzamy listę płac, wykonujemy rozliczenia VAT. Świadczymy kompleksowe doradztwo biznesowe i podatkowe (również w zakresie rozliczeń podatków z Anglii), a także przygotowujemy roczne rozliczenia spółek ltd oraz dyrektorów – a następnie wysyłamy je do odpowiednich instytucji brytyjskich, a mianowicie do Companies House i HM Revenue&Customs. Ponadto zobowiązujemy się do utrzymywania stałego kontaktu z wyżej wymienionymi urzędami poprzez odbieranie telefonów oraz prowadzenie korespondencji w imieniu Klientów.

Zapytaj nas o szczegóły oferty oraz aktualne promocje!