Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Spółki w Anglii 

Atrakcyjna propozycja dla osób mieszkających na stałe w Wielkiej Brytanii i planujących założenie własnej firmy ltd. Nasze biuro rachunkowe pomoże Ci od A do Z! Jesteśmy zespołem fachowców, specjalizujących się od kilkunastu lat w zakładaniu działalności w UK oraz Polsce, świadczeniu obsługi księgowej, doradztwie biznesowym. Zatrudniamy wysoko kwalifikowanych księgowych, których profesjonalizm dodatkowo poświadczają Certyfikaty wydane przez Ministra Finansów. Ponadto nasz personel jest wielojęzyczny, co umożliwia nam współpracę z Klientami również spoza Polski.

Założenie spółki w Anglii może przebiegać w następujący sposób: rejestracja od podstaw bądź gotowa, już założona, firma w Anglii, która może działać już po 24 h. Istotna informacja - siedziba spółki jest elementem obowiązkowym. Nasze biuro rachunkowe postanowiło zaoszczędzić Ci niemało czasu, udostępniając swój adres korespondencyjny w UK, jak również poszerzając tę ofertę o gwarancję odbioru Twoich pism, które zostaną następnie przesłane na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Do pozostałych usług świadczonych przez nasze licencjonowane biuro rachunkowe należą: wykonywanie rozliczeń VAT, udzielanie porad w zakresie biznesu i prawa podatkowego (również kwestia rozliczenia podatków w UK), udzielanie pomocy w tłumaczeniach dokumentów nadsyłanych przez Klientów, przygotowywanie rozliczeń rocznych spółki w Anglii oraz dyrektorów, które są następnie przesyłane do takich organów w Wielkiej Brytanii jak Companies House i HM Revenue&Customs, prowadzenie kadr i płac, zapewnianie pełnej obsługi księgowej i administracyjnej firmy ltd, rejestracja spółki do VAT, umawianie spotkań o indywidualny numer NIN [National Insurance Number], pomoc przy zakładaniu firm w Wielkiej Brytanii.

Skorzystaj z kompleksowej obsługi bądź poszczególnych usług, świadczonych przez zespół naszych ekspertów! Skontaktuj się jeszcze dziś, a przedstawimy Ci nasze aktualne promocje!