Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Polska księgowa w UK 

Planując założenie działalności gospodarczej czy też prowadząc już własną firmę w Anglii, napotykamy wiele formalności, których wypełnienie wymaga wiedzy specjalistycznej, pomocy ekspertów. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe – to Twoja polska księgowa w UK. Fundamentem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie w branży, wysokie kwalifikacje poświadczone przez Certyfikaty Ministra Finansów oraz wielojęzyczność – dzięki czemu bez problemu obsługujemy Klientów również spoza Polski. Ponadto nasze biuro posiada ubezpieczenie, co jest także gwarancją dla Twojego przedsiębiorstwa.

Zespół naszych fachowców świadczy następujące usługi, które znacznie usprawnią zarządzanie firmą w Wielkiej Brytanii: sporządzanie raportów rocznych, rejestracja przedsiębiorstwa do VAT, kompleksowe doradztwo biznesowe i podatkowe (m.in. kwestia zwrotu podatku z Anglii), pełna opieka księgowa, administracyjna i kadrowa spółki ltd (w tym przygotowanie list płac), pomoc w tłumaczeniach dokumentów, umawianie na spotkania o numer NIN, który jest obligatoryjny w przypadku legalnego zatrudnienia na Wyspach, rozliczenie podatku VAT. Nasz team, jako Twoja polska księgowa w UK, przygotuje rozliczenia roczne spółki ltd i dyrektora, a następnie przekaże je odpowiednio Companies House oraz HM Revenue&Customs.

Współpracując z nami, możesz również liczyć na pomoc od A do Z w zakładaniu firmy w Wielkiej Brytanii. Pierwszy krok – wybór jednej z dwóch możliwości: założona już firma w Anglii, która zacznie funkcjonować w ciągu najbliższej doby bądź rejestracja od podstaw. Kolejny krok – to wskazanie siedziby. Mamy dla Ciebie niezwykle atrakcyjną propozycję – nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym otrzymasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii wraz z usługą odbioru wszelkich pism, które następnie prześlemy Ci drogą mailową (w formie skanów).

Napisz lub zadzwoń – a nasz konsultant przedstawi Ci pełną ofertę naszego biura rachunkowego oraz aktualne promocje.