Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Ksiegowa w UK 

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wieloma obowiązkami i formalnościami, które nieraz wymagają fachowej wiedzy. Kwestie takie jak rachunkowość, rejestracja spółki, obsługa kadrowa bądź administracyjna firmy w UK nie należą do najłatwiejszych. Należy pamiętać, iż każdy, nawet najmniejszy błąd może nas w przyszłości sporo kosztować, dlatego warto zasięgnąć rady eksperta. Twoja profesjonalna ksiegowa w UK – to nasze licencjonowane biuro rachunkowe, działające na rynku od ponad dekady. Zespół naszych księgowych, posiadających Certyfikaty Ministra Finansów, oraz wielojęzyczny personel – udzielą Ci pomocy od A do Z!

Przedstawiamy wykaz świadczonych przez nas usług: rejestracja spółki w Anglii do VAT, umawianie spotkań o National Insurance Number, wszechstronne doradztwo podatkowe i biznesowe. Twoja ksiegowa w UK zapewni pełną opiekę księgową i kadrową firmy ltd, rozliczy podatek VAT. Ponadto pomagamy przy tłumaczeniach dokumentów, które otrzymujemy od naszych Klientów, przygotowujemy raporty roczne, sporządzamy listy płac, zapewniamy obsługę administracyjną spółek w Anglii, jak również przygotowujemy rozliczenia roczne przedsiębiorstw w UK i ich dyrektorów, które następnie dostarczamy do odpowiednich organów: Companies House oraz HM Revenue&Customs.

Team naszych ekspertów doradzi Ci również w temacie zakładania firmy w Wielkiej Brytanii. Oto kilka podstawowych informacji: są dwie możliwości, a mianowicie rejestracja od zera bądź już założona firma w Anglii (nasze biuro rachunkowe sprzedaje gotowe spółki ltd), która działa już w 24h. Nie znalazłeś jeszcze adresu siedziby? Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty: „połączenie” adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii wraz z odbiorem wszelkich pism, które następnie przekazujemy Ci via mail w formie skanów.

Usługi konsultingowe, porady, praktyczne wskazówki, pomoc od A do Z – już dziś poznaj szczegóły współpracy z naszym biurem rachunkowym! Twoja księgowa w UK na wyciągnięcie ręki!