Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rozliczanie podatku z Anglii 

Nosisz się z zamiarem rozpoczęcia działalności gospodarczej w UK i chciałbyś się dowiedzieć jakich formalności należy dopełnić? A może już prowadzisz własną firmę ltd i z kolei interesują Cię takie kwestie jak: obsługa kadrowo-płacowa, księgowość czy rozliczanie podatku z Anglii? Wszystkie nurtujące Cię pytania kieruj do naszych fachowców! Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, działającym na rynku od ponad 10 lat. Nasz zespół tworzą wysoko kwalifikowani księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów oraz personel, władający kilkoma językami obcymi, dzięki czemu nawiązujemy współpracę z wieloma Klientami zagranicznymi.

Oto lista usług, świadczonych przez team naszych ekspertów: prowadzenie pełnej księgowości firmy w UK, tłumaczenie dokumentów Klientów, rozliczanie podatku z Anglii, prowadzenie kadr i płac, rejestracja spółki ltd do VAT, przygotowywanie rocznych raportów (tzw. Annual), umawianie spotkań o NIN (jest obligatoryjny w celu podjęcia legalnej pracy w Wielkiej Brytanii), wszechstronne usługi konsultingowe w zakresie prawa podatkowego oraz biznesu, zapewnienie obsługi administracyjnej firmy ltd. Nasze biuro rachunkowe jest stałym przedstawicielem Twojej spółki w Companies House oraz HM Revenue&Customs, utrzymuje z nimi stały kontakt poprzez prowadzenie korespondencji oraz odbieranie telefonów. Poza tym, przygotowujemy roczne rozliczenia dyrektorów i spółek w Anglii i wysyłamy je do odpowiednich instytucji w UK.

Firma w Anglii – rejestracja od A do Z – to kolejne zadanie, które możesz zlecić zespołowi naszych ekspertów. Możliwości są dwie: założenie spółki ltd od podstaw bądź nabycie gotowej firmy w UK, która funkcjonuje już w 24 godziny. Nie zapomnij, iż należy podać adres siedziby. Brak czasu na dopełnienie tej formalności! Nie martw się – mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjne rozwiązanie! Oferujemy nasz adres korespondencyjny w Anglii, a także odbiór Twoich pism, które otrzymasz w formie skanów drogą mailową.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta! „Szyjemy” oferty dopasowane do indywidualnej sytuacji każdego Klienta.