Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Firma w Anglii 

 

Powszechnie wiadomo, że coraz więcej naszych Rodaków, mieszkających na Wyspach, myśli o założeniu spółki w Anglii. Niemniej jednak proces ten jest dość skomplikowany, uwzględniając również fakt obcego języka i obowiązujących przepisów prawa. W związku z tym warto skorzystać z rady ekspertów. Nasze biuro rachunkowe działa na rynku 10 lat, mamy ogromne doświadczenie w zakładaniu firm. Już dziś Twoja firma w Anglii może stać się rzeczywistością, a nie tylko planem.

Co oferujemy? Przede wszystkim pomoc przy rejestracji firmy w UK od A do Z. Może to być firma w Anglii założona od podstaw, ale również nasze biuro rachunkowe sprzedaje gotowe spółki, które mogą działać już po upływie 24 godzin.

Warto zaznaczyć, iż korzystając z naszych usług, otrzymasz także adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Wszystkie otrzymane pisma prześlemy Ci w formie skanów drogą mailową. Jest to niezmiernie atrakcyjna propozycja, gdyż nie musisz już szukać odpowiedniego adresu siedziby dla swojej spółki.  

Ponadto świadczymy usługi kompleksowego doradztwa podatkowego i biznesowego, wykonujemy rozliczenia roczne spółki ltd (wysyłając je zarówno do Rejestru Spółek, jak i Urzędu Skarbowego w UK), utrzymujemy stały kontakt z wyżej wymienionymi urzędami, jak również prowadzimy z nimi korespondencję w imieniu Twojej firmy. Sporządzamy raporty roczne, pomagamy w tłumaczeniu dokumentów, rejestrujemy spółkę ltd do VAT, umawiamy na spotkania o NIN (National Insurance Number) – jest to numer, który powinna posiadać każda osoba zamierzająca pracować w Wielkiej Brytanii. Prowadzimy pełną obsługę kadrową pracowników, sporządzamy listę płac.

Nasze biuro rachunkowe „szyje na miarę” oferty, dopasowane do indywidualnych potrzeb i sytuacji każdego Klienta, dlatego też możesz skorzystać przykładowo jedynie z obsługi księgowej spółki czy też obsługi w zakresie kadr i płac.

Poznaj szczegóły oferty naszego biura – napisz, zadzwoń lub umów się na spotkanie z ekspertem.