Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zwrot podatku Anglia kalkulator 

Zarządzanie własnym przedsiębiorstwem – to przede wszystkim wiele obowiązków, jak również dopełnianie różnych formalności, nieraz wymagających wiedzy specjalistycznej. Wsparcie eksperta jest szczególnie przydatne, gdy chodzi o prowadzenie czy też zakładanie firmy za granicą. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe działa na rynku od przeszło kilkunastu lat, pomagając Klientom w takich kwestiach jak: prowadzenie księgowości, rejestracja spółki ltd, zwrot podatku Anglia – kalkulator, który obliczy, o jaką kwotę możesz się ubiegać. Nasi księgowi poprowadzą pełną księgowość Twojej firmy na najwyższym poziomie, a wielojęzyczny personel – zapewni stałą reprezentację przed urzędami brytyjskimi.

Zakres działalności naszego biura rachunkowego jest niezmiernie szeroki. Oferujemy: prowadzenie kadr i płac spółek w Anglii, umawianie spotkań o indywidualny numer NIN (obligatoryjny dla osób, zamierzających podjąć pracę w Wielkiej Brytanii), świadczenie usług księgowych od A do Z, sporządzanie raportów rocznych, kompleksowe doradztwo biznesowe i podatkowe (m.in. dowiesz się jak uzyskać zwrot podatku Anglia – kalkulator, praktyczne wskazówki), rejestracja firmy w UK do VAT, pomoc przy tłumaczeniach dokumentów, obsługa administracyjna spółki ltd, sporządzanie list płac, rozliczenia podatku VAT, stały kontakt z następującymi instytucjami w Wielkiej Brytanii: Companies House oraz HM Revenue&Customs. Ponadto naszym zadaniem jest przygotowywanie rozliczeń rocznych firm w UK oraz ich dyrektorów, a następnie przesyłanie wszystkich dokumentów do odpowiednich organów.

Zespół naszych ekspertów udzieli Ci również pomocy przy zakładaniu spółki w Wielkiej Brytanii. Alternatywy są dwie: rejestracja przedsiębiorstwa od podstaw bądź firma w Anglii, już założona – gotowa do działania w ciągu najbliższych 24 godzin. Punktem obowiązkowym każdej rejestracji jest adres siedziby. W ramach naszej współpracy udostępniamy Ci swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, „poszerzając” daną usługę o zapewnienie odbioru Twojej poczty, którą następnie przekażemy Ci drogą mailową.

Już dziś skontaktuj się z naszym działem klienta, a przedstawimy Ci nasze aktualne promocje i „uszyjemy” dla Ciebie ofertę specjalną!