Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zwrot podatku z Anglii 

Prowadziłeś lub prowadzisz własną działalność gospodarczą w UK? Możesz się ubiegać o zwrot podatku z Anglii pod koniec każdego roku podatkowego. Zastanawiasz się jak dokonać tego w prosty sposób? Eksperci naszego biura rachunkowego pomogą Ci w tej kwestii od A do Z. Działamy na rynku już 10 lat, specjalizując się m.in. w takich kwestiach jak rejestracja firm w UK, zwrot podatku z Anglii, pełna opieka księgowa i kadrowa. Nasi księgowi posiadają Certyfikaty Ministra Finansów, co potwierdza ich wysokie kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, a wielojęzyczny personel znacznie ułatwia nam współpracę z Klientami.

Oferta naszego biura rachunkowego wygląda następująco: firma w Anglii założona od podstaw czy też gotowa spółka ltd, działająca już w 24 h. Na mocy odpowiedniego pełnomocnictwa, założymy w Twoim imieniu firmę, a ty będziesz pewny, że nie popełniono żadnego błędu, który w przyszłości mógłby Cię niemało kosztować. Wraz z rejestracją spółki, otrzymasz nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu, jak również ominie Cię załatwianie dodatkowych formalności. W ramach tej usługi przesyłamy wszystkie otrzymane pisma drogą mailową (w formie skanów).

Firma w Anglii, w ramach usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, to nie tylko rejestracja, ale również: pełne doradztwo podatkowe i biznesowe, konsultacje, umawianie spotkań o NIN [National Insurance Number], tłumaczenia dokumentów, rejestracja spółki ltd do VAT, a także rozliczenia VAT. Ponadto prowadzimy kadry i płace, wykonujemy roczne rozliczenia spółki i dyrektora, które następnie przesyłamy odpowiednio do brytyjskiego Urzędu Skarbowego i Rejestru Spółek, sporządzamy raporty roczne. Naszym zadaniem jest również przedstawicielstwo i utrzymywanie stałego kontaktu z wyżej wymienionymi organami, prowadzenie korespondencji w imieniu Twojej spółki w Anglii.

Nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie, co jest dodatkową gwarancją dla Twojej firmy.

Napisz lub zadzwoń do nas już dziś!