Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rejestracja firmy w UK 

Mieszkasz od dłuższego czasu w Wielkiej Brytanii i chciałbyś coś zmienić, zrobić istotny krok do przodu? Stanąć na swoim, założyć własną spółkę w Anglii? Rejestracja firmy w UK – to proces wieloetapowy, a więc łatwo się „potknąć” i popełnić błąd, który w przyszłości może się okazać bardzo „kosztowny”. Skorzystaj z rady ekspertów! Nasze biuro rachunkowe już od ponad 10 lat specjalizuje się w zakładaniu firm w Anglii i Polsce, pomagając bezbłędnie i bezproblemowo przejść przez wszystkie formalności. Wówczas masz pewność, że wszelkie zasady zostały zachowane.  

Rejestracja firmy w UK przebiega następująco: firma w Anglii, założona od podstaw, lub gotowa spółka ltd, która może prowadzić działalność już po 24 godzinach. W każdym przypadku otrzymasz nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Pozwoli Ci to zaoszczędzić dużo czasu i zapomnieć o poszukiwaniach odpowiedniej siedziby dla swojej spółki w Anglii. Ponadto, gwarantujemy odbiór korespondencji, przesyłając następnie skany na wskazany adres mailowy.

Nasz zespół – wysoko kwalifikowani księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów, jak również eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży, zapewnią sprawne i operatywne zarządzanie Twoją spółką ltd, a mianowicie: pełne doradztwo podatkowe i biznesowe (m.in. zajmujemy się zwrotem podatku z Anglii), rozliczenia VAT, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, rejestracja spółki do VAT, sporządzanie raportów rocznych, obsługa w zakresie kadr i płac. Ponadto umawiamy na spotkania o numer NIN [National Insurance Number] niezbędny dla podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii, wykonujemy rozliczenia roczne spółek ltd oraz dyrektorów, które następnie zostają przesłane do odpowiednich urzędów, takich jak Rejestr Spółek i Urząd Skarbowy. Nasze biuro rachunkowe reprezentuje Klientów przed wyżej wymienionymi instytucjami, prowadząc korespondencję, odbierając telefony czy przekazując odpowiednie dokumenty oraz informacje.

Firma w Anglii, pełna księgowość czy jedynie obsługa kadrowa - przedstaw nam swoją koncepcję, a my sporządzimy dla Ciebie ofertę indywidualną. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami naszego biura rachunkowego.