Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rozliczenia podatkowe w Anglii 

Zakładając własne przedsiębiorstwo w Wielkiej Brytanii, warto zadbać o każdy szczegół i dopełnić każdą formalność – dzięki temu unikniemy „kosztownych” błędów i zbędnego stresu. Kwestie te wymagają dość specjalistycznej wiedzy, dlatego warto powierzyć je fachowcom. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe działa na rynku już od kilkunastu lat, szerząc swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie księgowości, doradztwa podatkowego (zapytaj nas m.in. o rozliczenia podatkowe w Anglii) oraz zakładania firm w Wielkiej Brytanii i Polsce. W naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość obsługi, dlatego zatrudniamy księgowych posiadających Certyfikaty Ministra Finansów, co dodatkowo potwierdza ich wysokie kwalifikacje zawodowe, oraz wielojęzyczny personel – ułatwiający nawiązywanie współpracy z Klientami zagranicznymi.

Przedstawiamy szczegóły naszej oferty: rejestracja spółek ltd w Anglii do VAT, sporządzanie rocznych raportów, kompleksowe doradztwo biznesowe i podatkowe (m.in. temat „rozliczenia podatkowe w Anglii”), prowadzenie kadr i płac (w tym przygotowywanie list płac), pełna obsługa księgowa i administracyjna, umawianie na spotkania o numer NIN, niezbędny w przypadku podjęcia zatrudnienia na Wyspach, tłumaczeniach dokumentów. Ponadto możesz nam powierzyć przygotowanie rozliczeń rocznych spółki i dyrektora, które następnie wysyłamy do odpowiednich urzędów w UK: Companies House oraz HM Revenue&Customs. Utrzymujemy stały kontakt z powyższymi instytucjami – reprezentując przed nimi Klientów (korespondencja, odbieranie telefonów).

Pomożemy Ci również zarejestrować spółkę ltd w Wielkiej Brytanii – od podstaw bądź może to być już założona firma w Anglii, która zaczyna działać już w ciągu najbliższych 24 h. Wybierz jedną z możliwości, a my dodatkowo udostępnimy Ci swój adres korespondencyjny w UK, odciążając Cię z dopełnienia kolejnej czasochłonnej formalności, chroniąc tym samym przed popełnieniem całkowicie zbędnych omyłek. Co więcej, zapewniamy odbiór Twojej korespondencji, którą otrzymasz w postaci skanów – via mail.

Rozwiej wszelkie wątpliwości! Jeszcze dziś skontaktuj się z naszym konsultantem.