Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rozliczenie podatku w Anglii 

Prowadząc działalność gospodarczą za granicą nieraz napotykamy na trudności i wątpliwości. Założyłeś firmę w Wielkiej Brytanii i interesują Cię takie kwestie jak obsługa księgowa i kadrowa czy na przykład rozliczenie podatku w Anglii? Zapytaj naszych ekspertów! Jesteśmy profesjonalnym licencjonowanym biurem rachunkowym, pomagającym przy rejestracji spółek ltd w Anglii i Polsce. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych księgowych zostały poświadczone Certyfikatami wydanymi przez Ministra Finansów, a dzięki wielojęzycznemu personelowi – współpracujemy z wieloma zagranicznymi przedsiębiorstwami.

Oferta naszego biura rachunkowego przedstawia się następująco: kompleksowe doradztwo w zakresie biznesu i prawa podatkowego (zapytaj nas o rozliczenie podatku w Anglii), rejestracja spółki ltd do VAT, przygotowywanie rocznych raportów, pomoc w tłumaczeniach dokumentów Klientów, prowadzenie kadr oraz obsługa administracyjna firmy w Wielkiej Brytanii (w tym również sporządzenie listy płac), umawianie spotkań o indywidualny National Insurance Number, rozliczenia podatku VAT. Nasze biuro rachunkowe wykonuje także rozliczenia roczne firm ltd oraz ich Dyrektorów, wysyłając je następnie odpowiednio do brytyjskiego Urzędu Skarbowego [HM Revenue&Customs] oraz Rejestru Spółek [Companies House]. Zadaniem naszych ekspertów jest stała reprezentacja Klientów przed wyżej wymienionymi instytucjami, prowadzenie korespondencji oraz odbieranie telefonów.

W naszym biurze rachunkowym udzielimy Ci również pomocy od A do Z przy zakładaniu firmy w Wielkiej Brytanii. Pierwszy krok – to wybór jednej z dwóch opcji: rejestracja spółki ltd od podstaw lub nabyta, gotowa już firma w Anglii, działająca w zaledwie 24 godziny. Kolejny krok – siedziba Twojego przedsiębiorstwa. Jeżeli sama myśl o poszukiwaniach przyprawia Cię o zawrót głowy – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasze biuro rachunkowe udostępni Ci swój adres korespondencyjny wraz z usługą odbioru Twojej poczty, którą następnie skanujemy i wysyłamy na wskazany przez Ciebie adres mailowy. Pamiętaj, że czas to pieniądz!

Jeszcze dziś skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty!