Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Polskie biuro księgowe 

Zakładanie własnej działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii wymaga przede wszystkim bardzo dobrej znajomości przepisów. W przeciwnym razie można popełnić niezwykle „kosztowny” błąd. Warto więc skorzystać z pomocy ekspertów. Twoje polskie biuro księgowe – to nasz zespół fachowców z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, księgowych, których kwalifikacje zostały poświadczone przez Certyfikaty Ministra Finansów, jak również wielojęzyczny personel, w związku z czym zapewniamy najwyższy poziom obsługi Klienta. Działamy na rynku 10 lat, specjalizując się w księgowości, obsłudze administracyjnej, jak również zakładaniu firm w Wielkiej Brytanii i Polsce.

Nasze polskie biuro księgowe oferuje szeroką gamę usług, które pomogą Ci w operatywnym zarządzaniu własnym przedsiębiorstwem: przygotowywanie rozliczeń rocznych dyrektorów i spółek ltd, a w dalszym ciągu wysłanie odpowiednio do HM Revenue&Customs oraz Companies House, pomoc w tłumaczeniach dokumentów Klientów, sporządzanie raportów rocznych, rejestracja firm ltd do VAT, kompleksowe doradztwo w zakresie prawa podatkowego i biznesu, umawianie Klientów na spotkania o indywidualny numer NIN, przygotowywanie rozliczeń podatku VAT, prowadzenie księgowości spółek w Anglii, jak również obsługa administracyjna i kadrowa (w tym sporządzanie list płac). Nasz team ekspertów pozostaje w stałym kontakcie z urzędami brytyjskimi, prowadząc z nimi korespondencję oraz odbierając telefony w imieniu Klientów.

Ponadto, oferujemy naszą pomoc od A do Z przy zakładaniu firmy w Wielkiej Brytanii. Czy będzie to gotowa firma w Anglii (spółka ltd), czy też rejestracja przedsiębiorstwa od podstaw – zależy od Ciebie. Pamiętaj również, iż elementem wymaganym w każdej sytuacji jest siedziba. Proponujemy Ci nasz adres korespondencyjny w UK – to niezwykle atrakcyjna oferta, dzięki której zaoszczędzisz niemało czasu, a w dodatku – w ramach tej usługi gwarantujemy odbiór wszelkich pism, które zostaną Ci przekazane w formie skanów drogą elektroniczną.

Zadaj nurtujące Cię pytania naszym ekspertom!