Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Podatek w UK 

Jesteś początkującym przedsiębiorcą, zakładającym spółkę w Anglii czy też prowadzisz już od jakiegoś czasu swoją firmę ltd? Interesują Cię takie kwestie jak księgowość spółki ltd, obsługa administracyjna, podatek w UK? Nasze biuro rachunkowe już od ponad 10 lat specjalizuje się w danej branży, pomagając przy zakładaniu firm w Wielkiej Brytanii i Polsce. Poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania od A do Z! Zatrudniamy księgowych, legitymujących się Certyfikatami Ministra Finansów, co stanowi gwarancję wysokiej jakości obsługi naszych Klientów.

Działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii możesz rozpocząć, wybierając jedną z dwóch opcji: firma w Anglii – rejestracja od podstaw albo gotowa spółka ltd, działająca już w 24 godziny. Kolejna propozycja – to nasz adres korespondencyjny w UK, w ramach którego zapewnimy odbiór Twojej korespondencji, a następnie w postaci skanów przekażemy ją na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Zakres świadczonych przez nas usług jest dość szeroki i przedstawia się następująco: obsługa księgowa, administracyjna i kadrowa firmy ltd (m.in. przygotowywanie list płac), sporządzanie raportów rocznych, rejestracja spółek do VAT, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, wykonywanie rozliczeń rocznych spółek i dyrektorów, a następnie odsyłanie do HM Revenue&Customs oraz Companies House, przygotowywanie rozliczeń VAT, konsultacje podatkowe i biznesowe (m.in. podatek w UK, rozliczenia), umawianie spotkań o National Insurance Number. Nasi pracownicy reprezentują Klientów w instytucjach brytyjskich, prowadząc z nimi stałą korespondencję i odbierając telefony.

Nasze licencjonowane biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie, które dodatkowo chroni Twoją spółkę ltd. Wielojęzyczny personel umożliwia prowadzenie owocnej współpracy z wieloma zagranicznymi klientami.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami i wysyłania zapytań o szczegóły naszej oferty oraz aktualne promocje. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta.