Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Firma w UK 

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest obecnie szeroko rozpowszechnionym zjawiskiem. Zakładając firmę, należy uwzględnić każdy szczegół, gdyż nawet najmniejszy błąd może nas w przyszłości niemało kosztować. Dlatego jeżeli chcesz, aby Twoja firma w UK działała sprawnie – zaufaj ekspertom! Nasze licencjonowane biuro rachunkowe posiada ponad 10-letnie doświadczenie w rejestracji spółek, oferując pomoc od A do Z.

W ramach naszej oferty przedstawiamy dwie możliwości: rejestracja spółki w Anglii od podstaw lub gotowa firma w UK, która funkcjonuje już po 24 godzinach. Ponadto, zakładając w Twoim imieniu spółkę ltd, udostępniamy również adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, na który będą wysyłane wszelkie pisma urzędowe. Nasi pracownicy prześlą Ci skany via email, dzięki czemu zaoszczędzisz niemało cennego czasu.

Nasze biuro rachunkowe, zatrudniając księgowych legitymujących się Certyfikatami Ministra Finansów, dba o najwyższy poziom obsługi klienta, dzięki czemu Twoja firma w Anglii jest zarządzana sprawnie i fachowo. Współpracując z nami, otrzymujesz pełne doradztwo biznesowe i podatkowe, w imieniu Twojej spółki utrzymujemy stały kontakt z takimi instytucjami jak Rejestr Spółek i Urząd Skarbowy w Wielkiej Brytanii, prowadząc z nimi korespondencję, odbierając telefony, jak również wysyłając roczne rozliczenia spółki ltd. Ponadto, umawiamy Klientów na spotkania o NIN – numer identyfikacyjny niezbędny dla osób, podejmujących pracę w UK, zajmujemy się kompleksową obsługą kadrową pracowników, wykonujemy raporty roczne, przesyłając je następnie do odpowiednich urzędów, oferujemy pomoc w tłumaczeniach wszelkich dokumentów, rejestrujemy firmę do VAT.

Twoja firma w Anglii z naszym biurem rachunkowym – to przede wszystkim oferta indywidualnie dopasowana do konkretnej sytuacji. Wybór należy do Ciebie – możesz skorzystać z kompleksowej obsługi naszego biura lub tylko z poszczególnych usług.

Zadzwoń lub napisz, a przedstawimy Ci szczegóły naszej współpracy.